Orthopedische revalidatie

orthopedische revalidatie

Orthopedische revalidatie

Stel, u heeft een ingreep gehad. Denk aan een heup- of knieprothese, een operatie aan uw voorste kruisband, een meniscus- of kijkoperatie. Ook dan kunt u bij Knegt & Bungelaar terecht voor orthopedische revalidatie. Via gerichte behandelingen of oefeningen worden de functies die u nodig heeft in het dagelijkse leven, in uw werk en bij het sporten, weer hersteld.

Een orthopedisch chirurg kan u, ook zonder operatie, doorverwijzen naar Knegt & Bungelaar voor een specifieke vraag of second opinion

Willem
van den Bungelaar

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

Mail to: willem@knegt-bungelaar.nl

Sylvia
Noordermeer

Fysiotherapeut en revalidatietrainer

Mail to: sylvia@knegt-bungelaar.nl

Tineke
Prins

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut en dry needling therapeut

Mail to: tineke@knegt-bungelaar.nl

Coen
Ramakers

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

Mail to: coen@knegt-bungelaar.nl

Lars
Tempelaars

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut i.o.

Mail to: lars@knegt-bungelaar.nl

Willem
Brouwers

Fysiotherapeut

Mail to: wbrouwers@knegt-bungelaar.nl