orthopedische revalidatie

Orthopedische revalidatie

Stel, u heeft een ingreep gehad. Denk aan een heup- of knieprothese, een operatie aan uw voorste kruisband, een meniscus- of kijkoperatie. Ook dan kunt u bij Knegt & Bungelaar terecht voor orthopedische revalidatie. Via gerichte behandelingen of oefeningen worden de functies die u nodig heeft in het dagelijkse leven, in uw werk en bij het sporten, weer hersteld.

Een orthopedisch chirurg kan u, ook zonder operatie, doorverwijzen naar Knegt & Bungelaar voor een specifieke vraag of second opinion

k&b_ruben_2016

Ruben van den Bosch

Fysiotherapeut, Dry needling therapeut en Manueel therapeut i.o

'Ik hou van de dynamiek en het contact met mensen die dit vak met zich meebrengt'

Mail to: ruben@knegt-bungelaar.nl

k&b_willem_2016

Willem van den Bungelaar

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

'Ik laat alles weer bewegen!'

Mail to: willem@knegt-bungelaar.nl

k&b_sylvia_2016

Sylvia Noordermeer

Fysiotherapeut en revalidatietrainer

'Goed voorbeeld doet volgen, dus ‘practice what you preach’!'

Mail to: sylvia@knegt-bungelaar.nl

k&b_tineke_2016

Tineke Prins

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut en dry needling therapeut

'Ik verricht geen wonderen. Maar met mijn mogelijkheden en specialisaties probeer ik elke patiënt zo goed mogelijk te helpen'

Mail to: tineke@knegt-bungelaar.nl

k&b_koen_2016

Coen Ramakers

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

'Het verschil tussen succes en mislukking is een goed team. Dit vorm je met je collega’s en met je patiënt'

Mail to: coen@knegt-bungelaar.nl

k&b_stijn_2016

Stijn Willems (MSc.)

Fysiotherapeut en Manueel therapeut

‘Het liefst ben ik uitvoerend én vernieuwend bezig met het vak.’

Mail to: stijn@knegt-bungelaar.nl

k&b_lars_2016

Lars Tempelaars

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut i.o

‘Ik streef ernaar om mensen nog beter te maken dan dat ze voor een blessure of operatie waren'

Mail to: lars@knegt-bungelaar.nl

k&b_willem_2_2016

Willem Brouwers

Fysiotherapeut

'Your body is your temple, treat it that way'

Mail to: wbrouwers@knegt-bungelaar.nl