algemene fysiotherapie

Fysiotherapie

Fysiotherapie gaat over bewegen. Onze fysiotherapeuten kunnen u er alles over vertellen. Heeft u pijn of klachten aan gewrichten, spieren, pezen of banden? Wij behandelen u professioneel en prettig.

Behandelingen
• Schouder
• Ellebogen
• Handen en polsen
• Heupen
• Knieën
• Enkels en voeten
• Spier- en peesblessures
• Bandletsel

Tineke van den Acker

Fysiotherapeut, oedeem therapeut en geriatrie fysiotherapeut

'Ik vind het mooi om te zien dat mensen met een klein beetje hulp hun zelfredzaamheid behouden'

Mail to: tineke.m@knegt-bungelaar.nl

Ruben van den Bosch

Fysiotherapeut, Dry needling therapeut en Manueel therapeut i.o

'Ik hou van de dynamiek en het contact met mensen die dit vak met zich meebrengt'

Mail to: ruben@knegt-bungelaar.nl

Willem van den Bungelaar

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

'Ik laat alles weer bewegen!'

Mail to: willem@knegt-bungelaar.nl

Loes Huybers

Fysiotherapeut en Kinderfysiotherapeut

'Ik vind het belangrijk dat een kind goed in zijn vel zit. Helaas is dat niet voor alle kinderen even vanzelfsprekend'

Mail to: loes@knegt-bungelaar.nl

Jan Willem de Knegt

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

'Mijn werk is al leuk, maar werken in een kundig team, dat zich met plezier inzet voor patiënten, maakt het geweldig!'

Mail to: janwillem@knegt-bungelaar.nl

Sylvia Noordermeer

Fysiotherapeut en revalidatietrainer

'Goed voorbeeld doet volgen, dus ‘practice what you preach’!'

Mail to: sylvia@knegt-bungelaar.nl

Tineke Prins

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut en dry needling therapeut

'Ik verricht geen wonderen. Maar met mijn mogelijkheden en specialisaties probeer ik elke patiënt zo goed mogelijk te helpen'

Mail to: tineke@knegt-bungelaar.nl

Coen Ramakers

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

'Het verschil tussen succes en mislukking is een goed team. Dit vorm je met je collega’s en met je patiënt'

Mail to: coen@knegt-bungelaar.nl

Lars van der Heijden

Fysiotherapeut en Manueel therapeut

'Met de patiënt samen werken aan het herstel, daar krijg ik energie van.'

Mail to: larsh@knegt-bungelaar.nl

Stijn Willems (MSc.)

Fysiotherapeut en Manueel therapeut

‘Het liefst ben ik uitvoerend én vernieuwend bezig met het vak.’

Mail to: stijn@knegt-bungelaar.nl

Lars Tempelaars

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut i.o

‘Ik streef ernaar om mensen nog beter te maken dan dat ze voor een blessure of operatie waren'

Mail to: lars@knegt-bungelaar.nl

Flora Eghbali

Fysiotherapeut

سرگرمی من به کارم داشتم

Mail to: flora@knegt-bungelaar.nl

Leoni van Dijk

Kinderfysiotherapeut

"Ik heb vele interesses, maar van kinderen word ik echt blij!"

Mail to: leoni@knegt-bungelaar.nl

Willem Brouwers

Fysiotherapeut

'Your body is your temple, treat it that way'

Mail to: wbrouwers@knegt-bungelaar.nl

Marjoke Lorteije

Psychosomatisch Fysiotherapeut

'Ik probeer mensen te stimuleren hun eigen weg en keuzes te maken, hierbij het lichaam en coaching gebruikend.'

Mail to: marjoke@knegt-bungelaar.nl