Fysiotherapie

algemene fysiotherapie

Fysiotherapie

Fysiotherapie gaat over bewegen. Onze fysiotherapeuten kunnen u er alles over vertellen. Heeft u pijn of klachten aan gewrichten, spieren, pezen of banden? Wij behandelen u professioneel en prettig.

Behandelingen
• Schouder
• Ellebogen
• Handen en polsen
• Heupen
• Knieën
• Enkels en voeten
• Spier- en peesblessures
• Bandletsel

Tineke
van den Acker

Fysiotherapeut, oedeem therapeut en geriatrie fysiotherapeut

Mail to: tineke.m@knegt-bungelaar.nl

Willem
van den Bungelaar

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

Mail to: willem@knegt-bungelaar.nl

Loes
Huybers

Fysiotherapeut en Kinderfysiotherapeut

Mail to: loes@knegt-bungelaar.nl

Jan Willem
de Knegt

Fysiotherapeut en Manueel Therapeut

Mail to: janwillem@knegt-bungelaar.nl

Sylvia
Noordermeer

Fysiotherapeut en revalidatietrainer

Mail to: sylvia@knegt-bungelaar.nl

Tineke
Prins

Fysiotherapeut, Manueel Therapeut en dry needling therapeut

Mail to: tineke@knegt-bungelaar.nl

Coen
Ramakers

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut

Mail to: coen@knegt-bungelaar.nl

Lars
van der Heijden

Fysiotherapeut en Manueel therapeut

Mail to: larsh@knegt-bungelaar.nl

Lars
Tempelaars

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut i.o.

Mail to: lars@knegt-bungelaar.nl

Daphne
van der Velden

Fysiotherapeut en sportfysiotherapeut i.o.

Mail to: daphne@knegt-bungelaar.nl

Flora
Eghbali

Fysiotherapeut

Mail to: flora@knegt-bungelaar.nl

Leoni
van Dijk

Kinderfysiotherapeut

Mail to: leoni@knegt-bungelaar.nl

Willem
Brouwers

Fysiotherapeut

Mail to: wbrouwers@knegt-bungelaar.nl

Marjoke
Lorteije

Psychosomatisch Fysiotherapeut

Mail to: marjoke@knegt-bungelaar.nl